راز موفقیت کسب و کارهای اینترنتی

راز موفقیت کسب و کارهای اینترنتی

یکی از رمزهای موفقیت هر کسب و کار داشتن هدف واضح و شفاف است. به قول استاد سید حسین عباس منش که میگن: هدف تو باید به اندازه ای واضح و شفاف باشه که وقتی روی کاغذ می نویسی، یک بچه کوچیک هم متوجه بشه که تو دقیقا چی می خوای. راز موفقیت کسب و کارهای اینترنتی استفاده از موارد مختلفی است مثل ایمان، داشتن هدف واضح، تیم خوب ، اشتیاق خیلی زیاد و باور های جذاب و فرا فیزیکی.

اگر احساس می کنید خیلی عطش موفقیت دارید اما این انرژی را فقط در جستوجوی اینستاگرامی صرف می کنید؛ بی آنکه دستاوردی داشته باشید، با من همراه شوید.

راز موفقیت کسب و کارهای اینترنتی

چند سالی هست که کسب و کارهای اینترنتی روی کار آمده اند و خیلی مزیت ها نسبت به کسب و کارهای سنتی دارند. از جمله فعالیت بی وفقه در ۲۴ ساعت، امکان دسترسی به اطلاعات و توضیحات تصویری در هر زمان و مکانی که باشید، امکان مقایسه هم زمان با فروشگاه های مختلف و … .

راز موفقیت این کسب و کارها همان راز مشترک بین تمامی کسب و کارهای موفق است. افرادی که نسبت به اطرافیان خود خیلی متفاوت هستند و رشد زیادی می کنند بر یک باورند. آن باور این است که خداوند روزی رسان است و بس. یعنی خداوند برای همه روزی مشخص و فراوانی قرار داده است. اما چرا عده ای از این سفره پر برکت فقط در حد تکه ای نان بهره مند هستند؟

راز موفقیت کسب و کارهای اینترنتی
راز موفقیت کسب و کارهای اینترنتی

با این مثال ساده خیلی راحت متوجه این خواهید شد که چرا عده ای اینگونه عقب افتاده اند؟

فرض کنید شما در یک مهمانی مفصل با دوستان تان جمع شده اید. وقتی پذیرایی برای همه یکسان است و همه از همان چیزی که شما استفاده می کنید می توانند استفاده کنند، عده ای فقط به شما نگاه می کنند. این افراد منتظر هستن که شما از غذای خود به آنها ببخشید در صورتیکه به همان اندازه جلوی خود دارند اما متوجه نیستند.

ادامه بحث 

این همان راز موفقیت کسب و کارهای اینترنتی است که می دانند وقتی افرادی هستند که در فروش اینترنتی موفق شده اند؛ پس حتما آنها هم در حوزه ای که عاشق آن هستند می توانند فروش عالی داشته باشند. یعنی این فراوانی برای همه وجود دارد و دنیا خیلی بزرگتر از آن است که رشد شما باعث افت دیگری شود.

وقتی شما به عنوان یک فروشنده در حوزه برنج خیلی خیلی عالی خوش می درخشید، افرادی ضعیف از این حوزه خارج می شوند و به سمت علاقه خود می روند.

تا حالا چند تا راز موفقیت کسب و کارهای اینترنتی رو متوجه شدی؟

راه های موفقیت در کسب و کار

چند تا از راحت ترین قوانین و راه های موفقیت در کسب و کار وجود دارند که عبارتند از:

راز موفقیت کسب و کارهای اینترنتی
راز موفقیت کسب و کارهای اینترنتی در ایران

باید به این حد از مسلمانی (تسلیم) برسیم که هیچ چیز به اندازه تلاش ذهنی کارساز نخواهد بود. افراد معمولی بر این باورند که بیکار بشینیم و هیچ تلاشی نکنیم تا خود موفقیت به سمت ما بیاید. اما افراد موفق بر این باورند که اگر فکر همراه با احساس خوب باشد، هیچ وقت انسان بیکار نمی نشیند. چون این اشتیاق به قدری ایمان و انرژی ایجاد می کند که شما به هیچ عنوان بی تحرک نخواهید ماند. درحالیکه اگر تمرکز صرفا بر فعالیت فیزیکی داشته باشید، همیشه خلأ رسیدن در شما وجود دارد و منتظر هستین که فقط به هدف برسید.

بزرگترین راز موفقیت کسب و کارهای اینترنتی اینه که از مسیر لذت ببری.

عوامل موفقیت در کسب و کار اینترنتی

هر زمانیکه متوجه شدیم نمی تونیم همه کارها را به تنهایی انجام بدیم، اون موقع به فکر تیم سازی خواهیم افتاد. تیم سازی یکی از مهم ترین ارکان در موفقیت های کاری بزرگ است که اعضای آن تعیین کننده هستن. اگر از افرادی با جسارت و خلاق در تیم خود استفاده کنید نتیجه مشخص است. اما اگر اعضای شما ترسو و با ریسک پذیری کمی هستند، وضعیت چندان جالب نخواهد بود.

تمرکز تیم سازی باید روی کیفیت باشد نه کمیت. یعنی افرادی را در تیم خود داشته باشید تا باعث رشد شما بشن و افراد توانایی کار کردن به جای چند فرد با تخصص های متفاوت را داشته باشند.

تغییر باور مقدمه ی موفقیت های متا فیزیکی

افراد موفق در کسب و کار اینترنتی

شاید شما در ابتدای کار خود را با بزرگان عرصه ای که می خواهید در آن خوش بدرخشید مقایسه می کنید. این کار نه تنها انگیزه شما را بعد از مدت کوتاهی از بین خواهد برد بلکه ترس و ایجاد خلأ را به همراه خواهد داشت. مطمئن باشید که دیدن این افراد در دنیای امروز خیلی از مرزها را از جهت سنی، تجربه، باور، ثروت، میزان دانش و … جا به جا کرده است.

راز موفقیت کسب و کارهای اینترنتی
راز موفقیت کسب و کارهای اینترنتی

از وب سایت های انگیزشی و فعال حوزه موفقیت می توان به وب سایت استاد عباس منش و سوخت جت نام برد. این افراد بر اساس ویژگی هایی که دارند ثابت کرده اند که می توانند تاثیر زیادی در اطرافیان ایجاد کنند.

استاد عباس منش با گذشته ای که هر کسی ظرفیت تحمل آن را ندارد، توانسته با تغییر باور ها هم اکنون در جایگاهی باشد که خیلی از افراد آرزوی آن را دارند. همچنین رنه سیسانی عزیز توانسته با سعی و خطاهای بسیار در زمینه ای که علاقه دارد خوش بدرخشد.

امیدوارم این چند راز موفقیت کسب و کارهای اینترنتی که ساده آ«ها را مطالعه کردین، منجر به عمل بشه.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *