خرید کیسه برنج تیراژ بالا

خرید کیسه برنج تیراژ بالا

سلام و درود به همراهان عزیز شمال رایس. این بار قصد ارائه مطلب درباره یکی از شاخه های مهم و مرتبط با برنج را داریم. با ما همراه باشید تا علاوه بر برنج خالص و با کیفیت، یکی از دیگر خدمات شمال رایس را معرفی کنیم. شما می توانید برای تولید کیسه برنج ایرانی مخصوصا کیسه برنج متقال روی کمک ما حساب کنید. خرید کیسه برنج تیراژ بالا با کمترین قیمت اما بالاترین کیفیت را از ما بخواهید.

کارگاه مجهز به دستگاه های بروز و افراد با تجریه با زمینه فعالیت چند ساله در این حوزه آماده پذیرش سفارشات شما می باشد.

قیمت گونی برنج

یکی از بهترین روش بسته بندی کیسه برنج ایرانی، گونی ها هستند. نگهداری برنج در این گونی ها باعث ماندگاری هر چه بیشتر برنج خواهد شد. برنج در گونی ها باعث دفع راحت رطوبت برنج در مرور زمان خواهد شد. گونی ها به دلیل وجود منافذ بیشتر نسبت به سایر کیسه ها برای افرادی که قصد استفاده سریع از برنج تازه را دارند پیشنهاد خیلی خوبی است.

اما این گونی ها یک ویژگی نا مناسب دارند و آن ظاهر دلنچسب است. افراد در ابتدای هر خرید ظاهر آن را در نظر می گیرند و بعد سراغ کیفیت آن می روند. لذا از این رو کیسه های متقال جایگزین گونی شدند.

کیسه متقال تمامی ویژگی های گونی را دارد و  نقطه ضعف گونی را هم برطرف کرده اند.

خرید کیسه برنج تیراژ بالا
خرید کیسه برنج تیراژ بالا

قیمت کیسه خالی برنج

یکی از راه هایی که تاثیر زیادی در جذب مخاطب دارد، ظاهر بسته بندی است. کیسه برنج با طرح جذاب می تواند سندی بر کیفیت بی نظیر برنج شما باشد. پس حتما از کیسه مناسب و با طرح عالی استفاده کنید. قیمت کیسه خالی برنج وابسته به تیراژ مورد نیاز آن است. با ما همراه باشید.

زمانی که شما تعداد بیشتری را سفارش دهید تخفیف بیشتری برای شما در نظر گرفته خواهد شد. البته قیمت خرید کیسه برنج تیراژ بالا بر اساس چاپ دو رنگ ، چاپ تک رنگ متقال قیمت مشابهی دارند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس موجود تماس حاصل فرمایید.

قیمت کیسه ۱۰ کیلویی برنج

اگر به دنبال یک گارگاه تولیدی هستین که علاوه بر قیمت منصفانه، کیفیت بی نظیر هم داشته باشد، اینجا همونجاست. شما به راحتی طرح پیشنهادی خود را می توانید روی کیسه متقال خود به چاپ برسانید و در اسرع وقت تحویل بگیرید. ما همیشه برای مشتری های ثابت و هر ماهه خود تخفیف فوق العاده ای در نظر گرفته ایم.

شما می توانید پس از ثبت سه سفارش بالای تیراژ ۲۰۰۰ تا در یک ماه، وارد بخش VIP شمال رایس شوید.

از این پس سیستم به صورت خودکار تخفیف را برای شما اعمال خواهد کرد.

خرید کیسه برنج تیراژ بالا
تخفیف خرید کیسه برنج تیراژ بالا

قیمت کیسه برنج متقال

یکی از کارگاه هایی که با شمال رایس عقد قرارداد کرده است در خراسان شمالی می باشد. این کارگاه قیمت خیلی خوبی را نسبت به کارگاه های شمال کشور دارد. این کارگاه چاپ کیسه را هم انجام می دهد و برای تیراژ های بالا تخفیف خیلی خوبی را در نظر گرفته است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تماس مدیر وب سایت ارتباط بگیرید. همچنین برای خرید برنج ایرانی وارد بخش فروشگاهی شوید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *