قیمت امروز برنج شمال

قیمت امروز برنج شمال

درود به شما همراه عزیز شمال رایس. خیلی خوش حالیم که باری دیگر شما را در جمع خودمان داریم و این افتخار از آن ما شده تا با انتقال یک سری اطلاعات که در تخصص ما هست، به شما کمک کنیم. این روز ها که افراد زیادی به دنبال سالم خوری هستند که قطعا شما هم عضوی از این گروه بزرگ  می باشید، سلامت خانواده خود را در اولیت قرار داده اند. شما با مصرف برنج ایرانی علاوه بر حمایت از کالای کشور، ارزش غذایی که از آن انتظار می رود را جذب خواهید کرد. با ما همراه باشید تا قیمت امروز برنج شمال اعم از قیمت برنج هاشمی، قیمت برنج طارم هاشمی، قیمت برنج فجر و … را به سمع و نظر شما برسانیم.

قیمت برنج فجر

برنج فجر یکی از برنج های خانواده پر محصول این خوراکی پر طرفدار است. پر محصول به این معناست که در هر هکتار تناژ بیشتری را می توان برداشت کرد. این درحالی است که کیفیت برنج بر خلاف کمیت آن کم می باشد. برنج فجر با پختی عالی و رِی زیاد ضمن پخت، رضایت عموم افراد را از جنبه ظاهری جلب خواهد کرد.

قیمت امروز برنج شمال
خرید برنج خوش عطر شمال

قیمت برنج فجر در بین تمامی انواع قیمت امروز برنج شمال در رده متوسط و مقرون به صرفه قرار دارد. به دلیل نداشتن عطر اما قدرت خرید بالای مصرف کننده ها از این نوع برنج، مخاطبان برنج فجر همیشه بر تعداد شان افزوده می شود.

قیمت برنج طارم

برنج طارم از زمان های خیلی دور در بین شمالی ها شهرت به خصوصی داشت. اما بعد از تغییر شرایط آب و هوا و تلفات این برنج در شالیزارهای شمال، کشاورزان به فکر اصلاح این گونه خوش عطر و طعم افتادن. حتی در بعضی موارد پیشنهاد شد که این برنج می بایست جایگزینی داشته باشد تا بتوان بازدهی را بالا برد.

بنا به دلایلی که در چند خط ابتدایی گفته شد، برنج های هاشمی و طارم هاشمی توسط کاشفان آن به عموم مردم اعلام شد. برنح هاشمی به واسطه مقاومت بالای آن در برابر شرایط جوی سخت و همچنین عطر و پخت عالی، موفق به کسب محبوبیت زیادی در بین مصرف کنندگان برنج شمال شد.

طارم هاشمی هم که از عطر، طعم، پخت و ری بالایی برخوردار است؛ موفق شد تا جبران بازدهی پایین طارم را انجام دهد.

قیمت برنج طارم در بین تمامی برنج های موجود در بازار در رتبه های نخست قرار دارد. درست است که این برنج کمتر کشت می شود اما همچنان طرفداران خاص خود را دارا ست.

قیمت برنج طارم هاشمی

طارم هاشمی نوعی برنج است که از اسم آن پیداست به کدام گونه های برنج شباهت دارد. افراد به اشتباه فکر می کنند برنجی که با عنوان طارم هاشمی به فروش می رسد، ترکیبی از برنج طارم و هاشمی است. این باور اشتباه که افراد برنج هاشمی و طارم را با هم قاطی می کنند کاملا منتفی است و هیچگونه صحت ندارد.

قیمت برنج طارم هاشمی به واسطه عطر و طعم عالی آن و همچنین پخت فوق العاده ای که دارد، در رتبه های بالا و ابتدای است.

برای اظلاع از قیمت های بروز می توانید در بخش فروشگاهی و همچنین پیج اینستاگرام ما مراجعه بفرمایید. برای ورود مستقیم به صفحه شمال رایس می توانید عکس زیر را لمس کنید.

صفحه اینستاگرام شمال رایس
خرید برنج شمال

قیمت برنج طارم عطری درجه یک

شاید برای شما جای سوال باشد که چطور در بعضی موارد امکان دارد برنج طارم محلی که بیشترین عطر را دارد، نسبت به بعضی گونه ها عطر کمتری به خود گرفته باشد؟ این نکته جالب را حتما باید بدانید که خود گونه برنج تقریبا ۵۰% موضوع بحث ما هست.

اما ۵۰% باقی آن مربوط به نحوه مراقبت، آبیاری، نوع برداشت اعم از سنتی یا مکانیزه، زمان برداشت، دمای خشک کردن در کارخانه، نوع بسته بندی، زمان صرف شده برای سرد شدن برنج، دمای محیط نگهداری برنج و … خیلی از موارد دیگر موثر است. برای خرید برنج ایرانی خالص با اطمینان خاطر از ما خرید کنید.

لذا عطر برنج ایرانی که شما انتظار دارید بیشتر وابسته به این موارد بود که خدمت شما توضیح دادم.

امیدوارم هر جا که هستید شاد و سالم باشید و خوش بدرخشید. رضا باقرزاده – مدیرِ وب سایتِ فروشگاه اینترنتیِ برنجِ شمال رایس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *