صادرات برنج ایرانی

صادرات برنج ایرانی

سلام و درود خدمت همه عزیزان و همراهان گرامی شمال رایس. در این ساعت از شبانه روز که قصد مطالعه این مقاله را دارید، به اطلاع شما عزیزان می رسانیم بحث ما بیشتر در حوزه نیازمندی های ورود به دنیای صادرات است. چراکه عده ی زیادی نمی دانند واژه صادرات، در عمل به صورت “سادراط” نوشته می شود؛  منظور این است که در موازات سود عالی این حوزه باید چالش های آن را هم در نظر گرفت. با ما همراه باشید تا از صادرات برنج ایرانی و چالش های آن آگاهی پیدا کنید.

بریم سر اصل مطلب

خیلی از کشور ها که در بعضی کالاهای خوراکی توانایی کشت و رشد را ندارند، از همسایه های خود تهیه می کنند. ایران کشوری است که در آنِ واحد هر چهار فصل سال را دارد و از بالاترین سطح توانایی در تولید مواد غذایی برخوردار است. اما چرا در حال حاضر به اینجا رسیده، خودتان بهتر می دانید.

صادرات برنج ایرانی یکی از مواردی می باشد که قطعا فکر هر تاجر آینده نگر را به خود جلب کرده است.

برنج به دلیل استراتژیک بودن و پر مصرف بودن آن کانون توجه تعدادی از تجار برای رسیدن به یک سود قابل توجه است. مخصوصا به دلیل کیفیت بالا و همچنین ارزش غذایی قابل توجه برنج ایرانی، اکثر خانواده ها آن را در سفره های خود دارند.

صادرات برنج ایرانی

فنون فروش و همچنین محصول با کیفیت دو جزء اساسی در بخش صادرات هستند. شما با فروش محصولی با کیفیتِ متوسط و پر متقاضی همراه با فنون عالی در فروش، به مراتب موفق تر خواهید بود. موفقیت شما نسبت به افرادی که بهترین کیفیت را در اختیار مشتری قرار می دهند اما ارزش آفرینی نمی کنند، بیشتر است.

اگر شما توانایی عالی در مذاکره و همچنین محصول با کیفیت دارید، حتما به فکر زیر ساخت عالی برای رشد فوق العاده در صادرات برنج ایرانی باشید.

خرید برنج خوش عطر شمال
خرید برنج خوش عطر شمال

اگر فکر می کنید که از افرادی هستید که فنون بیان، حرکت بدن و سایر نیاز های لازم در مذاکره را دارید؛ با داشتن باوری عالی در معاملات می توانید وارد بحث فروش شوید. اما اگر همچنان با شنیدن عبارت “نه” از طرف مشتری احساسات شما درگیر می شود، رنگ و روی تان سرخ می شود، برای ورود به دنیای صادرات هنوز زد است.

دنیای صادرات یک دنیا پر از چالش و فراز و نشیب است.

صادرات برنج ایرانی به عراق

یکی از کشور های همسایه ما در بخش غرب که همواره از مواد غذایی عالی ایران استقبال می کند، عراق است. اما آیا تا حالا تجربه فروش و معامله با این کشور را داشته اید؟ آیا می دانید مردم این کشور همان کیفیت محصولی را می خواهند که پاکستان می خواهد؟ یا کیفیت بهتر؟ آیا این کشور مردمی مصرف گرا دارد یا کیفیت برای آن ها در اولویت اول است؟

این هنر شماست که با مطالعات گسترده و تحقیق میدانی از برآیند سلیقه مشتری در بازار هدف اطلاع پیدا کنید.

صادرات برنج ایرانی به ترکیه

ترکیه از همسایه های شمال غربی ایران با جمعیتی خوش خوراک و اهل تفریح، بازار هدف خوبی برای صادرات برنج ایرانی می باشد. از فروش های جزئی که قبلا در این کشور انجام شده، صادر کننده ها راضی بودن چون دلیل این استقبال قیمت بالای برنج در این کشور است.

با ایجاد یک خلأ نیاز در این بازار کشور مد نظر می توانید مانور خیلی خوبی بدهید.

صادرات برنج ایرانی به روسیه

از جمله کشور هایی که ایرانی ها پس از مهاجرت به آن به مشکل بر می خورند همین کشور است. کشوری که برنج در آن به شدت گران و کم یاب است در نتیجه افراد استقبال زیادی از صادرات برنجِ با کیفیت می کنند. یکی از بازار های هدف عالی در این حوزه، صادرات به روسیه است.

با اندکی تحقیق می توانید صحت این موضوع را متوجه شوید.

اگر تمایل به این دارید تا میزان مصرف برنج کشورهای مختلف و همچنین فنون فروش را فرا گیرید، وارد پیج شمال رایس شوید. برای آسانی کار می توانید عکس زیر را لمس کنید.

صفحه اینستاگرام شمال رایس
خرید برنج شمال

با خرید برنج ایرانی سلامت یکایک فرزندان خود را تضمین کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *