خرید برنج ارگانیک

خرید برنج ارگانیک

سلام و درود به شما همراه عزیز شمال رایس. خدا را شاکریم که دوباره فرصت انتقال اطلاعات با شما را داریم. این روزها که افراد بیشتر از پیش به دبنال حفظ سلامتی خود هستند، جویای مواد غذایی سالم و بدون مواد نگهدارنده هستند. واژه آشنا اُرگانیک از جمله مواردی است که بر زبان این افراد جاری می شود تا با گفتن این کلمه قادر به پیدا کردن ماده غذایی سالم مد نظرشان باشند. خرید برنج ارگانیک هم به واسطه استفاده زیاد آن بر سر سفره های ما ایرانی ها، جزو لیست مطالبات هم دسته از افراد است.

با ما همراه باشید تا بیشتر در این باره صحبت کنیم.

برنج ارگانیک چیست

واژه Organic به این معناست که در روند تولید و تهیه هر ماده غذایی، به هیچ عنوان از کودهای شیمیایی ، سموم دفع آفات یا سایر مواد شیمیایی مصنوعی ضمن تولید استفاده نشود. اما در این میان یک سری کود های تقویتی هستند که افراد متاسفانه آن را سم می نامند. این کودهای تقویتی برای جلوگیری از رشد آفات و همچنین مقاوم سازی مواد غذایی در برابر حشرات و آفات فصل به کار می روند. که هیچ گونه ضرری ندارند.

برنج ارگانیک برنجی است که ضمن تهیه آن از مواد شیمیایی و سموم نگهدارنده استفاده نمی شود.

فروشگاه محصولات سالم و ارگانیک

در این عصری که زندگی می کنیم به واسطه رشد جمعیت و بالا رفتن میزان تقاضی ، مصرف مواد غذایی سالم همچون برنج ، گوشت ، حبوبات ، لبنیات ، روغن و سایر مواد غذایی که جزو مواد غذایی پایه ثابت هستند، خیلی مهم است.

خرید برنج ارگانیک
خرید برنج ارگانیک

خیلی از افراد همچنان از روغن های حیوانی و گیاهی استفاده می کنند که خود من هم از این افراد هستم. چون از سلامت آن کاملا اطمینان دارم.  لبنیات تازه را از فروشگاه هایی تهیه کنیم که اطمینان داریم و اینکه به واسطه فروش بالا، همیشه محصولات آن تازه است.

فروشگاه اینترنتی برنج شمال رایس با توجه به اینکه یک تیم جوان و پویا در عرصه تولید و عرضه برنج شمال دارد، برنج خالص را از کشاورزان خریداری می کند و به مشتریان خود به فروش می رساند. برنج هایی که خالص و یکدست هستند و با کیفیت عالی تحویل شما داده می شود.

خرید برنج ارگانیک از فروشگاه اینترنتی برنج شمال رایس

بهترین برنج ارگانیک

بهترین برنج ارگانیک که هیچ گونه کود تقویتی در آن استفاده نشده ، برنجی است که نزدیک به جنگل کشت می شود. همچنین مکان هایی که در آن پرنده های زیادی وجود دارند، فضولات آن ها بهترین و سالم ترین کود های تقویتی برای برنج است.

اگر دنبال این هستید که بهترین برنج ارگانیک را خریداری کنید ، یا باید حضورا به مناطقی که برنج کشت می کنند تشریف ببرید؛ تا زمین هایی را پیدا کنید که در نزدیکی جنگل و باغات کشاورزی هستن که البته به دور از جاده بوده اند. یا از فروشگاه هایی خرید کنید که برنج را به صورت مستقیم از کشاورز به شما تحویل می دهند.

برای ورود مستقیم به پیج شمال رایس خرید برنج ارگانیک را لمس کنید.

برنج ارگانیک شمال رایس

برنج هایی که در شمال رایس وجود دارند به ۴ نوع تقسیم می شوند:

✅ برنج هایی که مزارع جوان با خاکی مرغوب کشت می شوند،

📌 برنج هایی که در مزارع نزدیک کوه پایه ها و در مسیر چشمه ها کشت می شوند،

✅ برنج هایی که در نزدیکی جنگل ها کشت می شوند و همچنین نیازی به کود های تقویتی ندارند چون از فضولات پرنده ها استفاده می کنند،

📌 برنج هایی که در مزارع قدیمی با باروری متوسط زمین کشت می شوند و قیمت ارزان دارند.

ویژگی مشترک تمامی این برنج ها این است که هر کیسه برنج بسته بندی شده محصول یک زمین و یکدست می باشد. در صورت بروز هر گونه مشکل می توانید سفارش خود را به نزدیک ترین نمایندگان ما در سطح کشور ارسال بفرمایید و با کمال احترام وجه پرداختی را پس بگیرید.

هر جا هستید شاد و تندرست باشین که به دنبال این دو نعمت همه نعمت ها سرآزیر میشن.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *