رستوران با پخت برنج ایرانی

رستوران با پخت برنج ایرانی

اکثر رستوران ها از برنج های ارزان قیمت و برنج های خارجی استفاده می کنند. صاحبان رستوران برای جبران طعم بی نظیر برنج ایرانی که در نمونه های خارجی وجود ندارد در خورشت ، گوشت ، زیتون و سالاد جبران می کنند. اما در این میان رستوران هایی هم هستند که از برنج ایرانی استفاده می کنند و لذت تجربهِ برنجِ خوش عطر در کنار سیخ های کباب و جوجه را به مشتریان خود به هدیه می کنند. با ما همراه باشید تا درباره رستوران با پخت برنج ایرانی کمی تبادل نظر کنیم.

خرید برنج ایرانی مستقیم از شالیکار

در رستوران با پخت برنج ایرانی ، در ارزان قیمت ترین حالت از برنج های فجر گرگان که خوش قد و خوش پخت هستند استفاده می کنند. اما بعضی رستوران ها و هتل ها به واسطه بالا بودن رنکینگ خود از برنج های خوش عطر طارم ، طارم هاشمی و دم سیاه پخت می کنند که البته قیمت هر پرس برنج خوش عطر کمی بیشتر از برنج های معمولی است و به مراتب این تفاوت ارزش خاطره انگیز می باشد.

طرز پخت برنج کته شمال رایس

شما می توانید برنج را در پیمانه مورد نیاز خیس کنید و برای بهره مندی از خواص برنج، آن را به حالت کته پخت بفرمایید. نوش جان کردن کته به مراتب بهتر از حالت آبکش است. اما یک حالتی به شما معرفی می کنیم که مثل حالت آبکش برنج قد می کشد و خواص برنج هم حفظ می شود.

برنج ایرانی را در آب ( به همان اندازه پیمانه برنج ) به همراه کمی نمک و یک قاشق غذاخوری روغن بجوشانید. پس از اینکه آب برنج خشک شد، برنج را به حالت تپه روی هم بریزید و منتظر بمانید تا دم بکشد. در آخر کار کمی روغن داغ روی برنج بریزید و با سیر ماست نوش جان کنید.

طرز پخت برنج شمال

استیکر شمال رایس - باقرزاده
استیکر شمال رایس – باقرزاده

برنج شمال به خاطر اینکه حالت تازه بودن آن و کهنه بودن آن با هم متفاوت است، اندکی نیاز به قلق گیری دارد. مثلا برنج تازه که نیاز کمتری به آب دارد در صورت استفاده از آب زیاد باعث می شود برنج شفته شود. که این حالت برای برنج های کهنه یا پارساله ایرانی کمتر رخ می دهد و پخت آن راحت تر می باشد.

برای اطلاع از طرز پخت برنج شمال می توانید وارد بخش مقالات شوید و توضیحات مربوط به این موضوع را مطالعه بفرمایید.

فیلم طرز پخت برنج رستورانی

شاید برای هر فردی که به دنبال خوردن برنج با ترفند های خاص آشپزهای رستوران های معروف هست ، فیلم های آموزشی مفهوم را بهتر منتقل می کنند. مقاله طرز پخت برنج رستورانی در ۲ ساعت را مطالعه کنید. شما می توانید این مطالب را هم در بخش مقالات مطالعه کنید و فیلم خود را برای ما در پیج ارسال بفرمایید. برای ورود به پیج شمال رایس در اینستاگرام می توانید عکس زیر را لمس کنید تا به راحتی وارد پیج شوید.

صفحه اینستاگرام شمال رایس
خرید برنج شمال

امیدوارم مطلب کوتاهی که درباره رستوران با پخت برنج ایرانی برای شما ارائه شد استفاده کرده باشید.

شاد و ثروتمند در پناه خدا _ رضا باقرزاده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *