خرید عمده برنج خالص

خرید عمده برنج خالص

هیچ بقالی نمیگه ماست من ترش هست. چون اگر بگه ماست ش ترش شده از ایشون ماست نمی خرید و اصطلاحا محصول ش رو دست ش باد می کنه. کالای پر استفاده ای مثل برنج هم همین طور هست و خیلی از افراد تخصص در شناخت این خوراکی پر طرفدار ندارند. تعدادی توانایی تشخیص برنج کم محصول از پر محصول را ندارند. اینکه کدامین برنج بهتر هضم می شود و کدام برنج عطر بیشتری دارد و خیلی از معیارهای دیگر ، از عهده افراد غیر متخصص خارج است. بهترین راه برای خرید عمده برنج خالص این است که به مراجع معتبر رجوع کنید که با توجه به نیاز روز جامعه پیش می روند.

بعضی از شرکت های تولید کننده برنج علاوه بر فروش حضوری و فیزیکی ، اقدام به فروش اینترنتی و مجازی هم می کنند. وجود همه پل های ارتباطی اعم از تلفن ثابت ، تلفن همراه ، پیج اینستاگرام و وب سایت به مشتری امکان بیشتری می دهد تا به راحتی انتخاب کند. شرکت هایی که امکان تست کردن محصول و حتی عقد قرار داد به صورت غیر حضوری دارند تا مشتری هر چه راحت تر سفارش خود را ثبت کند، در این دوره برنده هستند.

خرید برنج عمده

شمال رایس این تضمین را به شما می دهد تا با خرید برنج های ایرانی از شمال کشور طعم یک برنج خالص را تجربه کنید. برنج به هر میزان که شما بخواهید به صورت خالص به شما تحویل داده می شود. در صورت مشاهده هر گونه مشکل در سفارش، می توانید برای نزدیک ترین نماینده های ما در سطح کشور مرجوع بفرمایید.

فروش عمده برنج با چک

خرید عمده برنج خالص
خرید عمده برنج خالص

بنا به تجربه چند ساله شمال رایس ، از پذیرش سفارش هایی که به به صورت چکی و اعتباری درخواست پرداخت دارند معذور هستیم.

لیست عمده فروشان برنج تهران

فروش به صورت جزئی و کلی در وزن های ۵ کیلویی ، ۱۰ کیلویی ، ۲۰ کیلویی ، ۴۰ کیلویی و ۸۰ کیلویی انجام می شود. در صورتی که تمایل به بسته بندی برنج در کیسه های مخصوص خود را دارید می توانید با ارسال طرح کیسه خود ، برنج را در بسته های مخصوص خودتان دریافت بفرمایید.

برنج عمده از کجا بخرم ؟؟

سوالات متداول در این باره که از شمال رایس وجود دارد را برای شما عنوان می کنیم.

✅ هزینه ارسال برای خرید های جزئی و کلی بر عهده چه کسی است؟

طبق تصمیماتی که گرفته شده تمامی هزینه های سفارشات زیر ۲ تن (میزان بارگیری یک نیسان) بر عهده شمال رایس است. اگر تمایل دارید تا بار شما توسط باربری مخصوص شمال رایس و با امنیت کامل به شما تحویل داده شود ، می توانید درخواست دهید که ۰ تا ۱۰۰ کارهای آماده سازی سفارش شما بر عهده شمال رایس باشد.

✅ اگر برای خرید عمده درخواست داشته باشیم که با کیسه خود خریدار و هر برندی بسته بندی شود ، این امکان وجود دارد؟

بله ، امکان بسته بندی با کیسه شما وجود دارد. در صورتی که قصد چاپ طرح کیسه خود با رنگ های گیاهی و شیمایی را دارید ، می بایست دقیقا اشاره کنید که چه نوعی برای بسته بندی مد نظر دارید.

✅ چه تضمینی وجود دارد که سفارش پس گرفته شود؟

طبق تصمیمی که گرفته شده سفارش شما تا ۱۰ روز پس از ترخیص از انبار حتی به صورت تلفنی هم قابل بازگشت می باشد. برنجی که به شما تحویل داده می شود کاملا خالص و یکدست می باشد و دلیلی برای پس گرفتن برنج وجود ندارد. این امکان هم برای سفارش های جزئی و هم خرید عمده برنج خالص وجود دارد.

رضا باقرزاده - شمال رایس
رضا باقرزاده – مدیر وب سایت شمال رایس

نحوه فروش برنج

روند فروش ما به این نحو است که تمامی سفارشات به صورت نقدی تسویه می شوند و شرایطی تحت عنوان خرید اعتباری و چکی وجود ندارد. برای اطمینان از سفارش خود می توانید نماینده خود را در محل حاضر کنید تا برای عقد قرارداد و تسویه حساب نهایی اقدامات صورت پذیرد. خرید عمده برنج خالص فقط به صورت نقدی صورت می پذیرد.

خرید برنج از کشاورز

شمال رایس با توجه به جامعه آماری خوبی که از کشاورزان تجربی و تحصیل کرده دارد، با کیفیت ترین برنج ها را خریداری کرده و به مشتریان خود عرضه می نماید. خرید برنج از کشاورز یعنی تضمین خرید با شرایط خالص بودن ، ارزان بودن و خوش پخت بودن برنج. ما این خلأ را پر کرده ایم تا مرجعی باشیم تا برنج با کیفیت عالی را نوش جان کنید.

می توانید شمال رایس را در با_سلام با نام غرفه کشاورز برنج فروش دنبال کنید.

با آرزوی سلامتی و بهروزی در هر جایی که هستید. خرید برنج ایرانی مستقیم از شالیکار

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *