خرید عمده برنج ایرانی

خرید عمده برنج ایرانی

خرید عمده برنج ایرانی ، خرید برنج عمده ، قیمت برنج هاشمی ، فروش عمده برنج با چک ، خرید عمده برنج هندی ، برنج عمده از کجا بخرم ، برنج ایرانی ارزان قیمت ، مرکز فروش برنج ایرانی در تهران

سلام و درود به شما همراه عزیز شُمال رایس. ممنون از اینکه دوباره مقالات تیم فعال و با تجربه ما را انتخاب کردین. قطعا در این مقاله هم از انتخابی که داشته اید خرسند خواهید بود. یکی از دلایل موفقیت تیم ما این است که هر عضو از تیم شمال رایس در حوزه تخصصی خود فعالیت دارد. پس با ما همراه باشید تا از تجربه هم تیمی ما در بحث خرید عمده برنج ایرانی و همچنین فروش آن اطلاعات کاربردی را دریافت کنید.

خرید عمده برنج ایرانی

به تازگی به واسطه افزایش قیمت های نا معقول در برنج های پاکستانی و برنج های هندی ، هم وطنان ما به مصرف برنج ایرانی روی آورده اند. دلیل این گرایش به مصرف برنج ایرانی هم تفاوت قیمت خیلی کم با برنج های پاکستانی است.

خب یک ذهن منطقی و تصمیم عاقلانه می گوید تا از برنج ایرانی که هم از سلامت بالایی برخوردار است و هم خوش طعم تر است ، استفاده کرد.

نحوه فروش شمال رایس در معاملات عمده به شرح زیر می باشد. مدیر شرکت برای عقد قرارداد و تضمین کتبی بابت سلامت برنج و قبول مرجوعیت کالا تا ۱۰ روز ، در انبار شرکت حاضر خواهد شد. پس از تایید برنج از طرف خریدار یا نماینده رسمی خریدار ، سفارش بارگیری می شود و به سمت مقصد حرکت می کند.

نحوه پرداخت شمال رایس فقط و فقط نقدی است

خرید برنج عمده

برنج های شمال کشور و همچنین جنوب کشور در وب سایت شمال رایس به فروش می رسد. برنج عنبر بوی شمال ، عنبر بوی خوزستان ، چمپا ، کام فیروز ، طارم ، طارم هاشمی ، هاشمی ، دم سیاه ، رستورانی ، فجر گرگان ، شیرودی ، علی کاظمی ، محلی ، صدری و … به صورت عمده و خرید جزء ارائه می گردد.

قیمت برنج هاشمی

برنج هاشمی و همچنین طارم هاشمی به واسطه عطر و ری فوق العاده جزو پر طرفدار ترین برنج های شمال کشور است. برای اطلاع از قیمت های بِروز و خرید های قبلی و میزان رضایت مشتری می توانید به این آدرس مراجعه کنید. روی عبارت کشاورز برنج فروش کلیک کنید تا مستقیم وارد صفحه ما در بین غرفه داران با سلام شوید.

خرید عمده برنج ایرانی
خرید عمده برنج ایرانی

برنج عمده از کجا بخرم

ملاک هایی که می بایست یک فروشگاه اینترنتی یا حقیقی در معامالات خود داشته باشد، تضمین کتبی است نه صرفا کلامی. برنج به این دلیل که جزو کالاهای استراتژیک و خوراکی های مهم کشور است، تقلب در آن برای بهره مندی از منفعت مالی و مادی بیشتر، فراوان است. لذا از فروشگاه هایی خرید کنید که سلامت کیفیت را به صورت کتبی تضمین می کنند.

برنج ایرانی ارزان قیمت

از برنج های ارزان و مقرون به صرفه می توان به فجر گرگان که به خوبی قد می کشد اما عطر چندانی ندارد ، اشاره کرد. همچنین برنج عنبر بو جنوب کشور که باب میل افرادی است که طالب برنج های گرد و تپل هستند. شیرودی و صدری هم جزو اقلامی با قیمت مناسب هستند که در شمال کشور کشت می شوند.

 مرکز فروش برنج ایرانی در تهران

انواع برنج های ایرانی در شمال و جنوب کشور که در تیتر خرید برنج عمده نام برده شد به صورت عمده و جزئی در تهران به فروش می رسد. علاوه بر تهران در سایر کلان شهر ها هم می توان از سفارشات شما پشتیبانی کرد. با خرید عمده برنج ایرانی از فروشگاه اینترنتی برنج شمال رایس ، طعم برنج خالص ایرانی را به واسطه خرید مستقیم از کشاورز تجربه کنید.

کلیه هزینه های ارسال بار بر عهده شمال رایس می باشد.

امیدواریم با مطالعه این مقاله سهم کوچکی در افزایش اطلاعات شما داشته باشیم. با خرید برنج ایرانی از خود کشاورز لذت برنج را تجربه کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *