خرید آنلاین برنج

خرید آنلاین برنج

یکی از راه های ساده و کاربردی در این روز های سال که با کرونا درگیر هستیم ، خرید آنلاین برنج از فروشگاه های اینترنتی است. اما آیا همیشه در این روز های سال که به کمک هم وطن های خود نیازمند بودیم ، افراد سود جو همچون گرگ در لباس میش ظاهر نشده اند ؟ خیلی از مواقع پیش آمده که به واسطه مدیریت ضعیف و عدم کنترل شرایط ، افراد از آب گل آلود ماهی گرفته اند. برای اینکه ملاک های اساسی از یک فروشگاه سالم و ضد کرونایی را بدانید با ما همراه باشید. شاید در انتها اطمینان حاصل شد که خرید از شمال رایس می تواند یکی از خرید های مطمئن باشد.

خرید آنلاین برنج

زمانی که شما به فروشگاه ها برای خرید برنج مراجعه می کنید، برنج را از نزدیک بو می کشید و دانه های آن را خواهید دید. اما در خرید آنلاین فقط اندازه های دانه برنج را مشاهده می کنید که دیگر خبری از عطر برنج نیست. در این شرایط چند راه کار می توان انجام داد این که به تجربه خرید خریداران قبل مراجعه کرد. یا حتی با سفارش نمونه تستی در وزن کم از کیفیت برنج اطمینان حاصل کرد.

خرید برنج طارم

یکی از خوش عطر ترین و خوش پخت ترین برنج ها طارم است. البته با اعمال یک سری تغییرات از جمله مخلوط کردن برنج هاشمی با طارم ، برنج دیگری تحت عنوان طارم هاشمی تولید شده است که کاملا طبیعی است و تراریخته نمی باشد. طارم هاشمی هم به خوبی قد می کشد یا اصطلاحا ری می کند و عطر دلنشینی در محیط از زمان غوطه ور کردن در آب ساطع می کند.

قیمت برنج هاشمی

قیمت بروز تمامی برنج های شمال ایران در قسمت فروشگاه وب سایت شمال رایس و همچنین در پیج اینستاگرام اعلام می شود. در کنار انتشار قیمت برنج می توانید از طرز تهیه غذاهای برنجی و همچنین دسر های خوش مزه هر فصل اطلاع پیدا کنید. خرید آنلاین برنج هاشمی در وب سایت شمال رایس وجود دارد. شما می توانید علاوه بر هاشمی گیلان ، برنج هاشمی مازندارن را هم در وزن های مورد انتظار سفارش دهید.

خرید آنلاین برنج
خرید آنلاین برنج

گرانترین برنج ایرانی

یکی از برنج هایی که علاوه بر مخاطب زیاد از ارزش غذایی بالایی برخوردار است ، خانواده طارم و دم سیاه هستند. برنج های دم سیاه و طارم و طارم هاشمی از برنج هایی هستند که ارزش غذایی به مراتب بالاتری نسبت به برنج های دیگر دارند و مصرف این برنج حتی به صورت روزانه هم ضرری به بار نمی آورد.

مواردی که از یک فروشگاه اینترنتی برنج انتظار می رود چیست ؟؟؟

شاید برای خودم و همکارانم که در حوزه فروش برنج فعالیت می کنیم این موارد ساده به نظر بیاید. اما حتی گفتن واژه ی “تو” به جای “شما” برای خیلی از افراد در برخورد اول جالب نیست. شاید قبلا اگر بسته های سفارشی را در یک پلاستیک برای محافظت بسته بندی نمی کردید، با این شرایط کرونا وجود این لایه که بعد از رسیدن به مقصد قابل دور انداختن هست، حس اطمینان بیشتری را به مشتری انتقال می دهد.

وجود بسته بندی مخصوص شرکت و امکان دسترسی های متنوع اعم از شماره تماس ، ایمیل ، تلگرام و واتس اپ جزو مواردی هست که حس همیشه در دسترس بودن را به شما را به مشتری انتقال می دهد.

همه ما می دانیم که خیلی از فست فود ها غذاهای خوشمزه تری نسبت به مک دونالد ارائه می دادند اما دلیل برتری مک دونالد، سرویس و خدمات عالی در کنار یک محصل متوسط بود که به مشتری های خود پیشنهاد می کرد. خرید آنلاین برنج با این شرایط حس خیلی خوبی به مشتری منتقل می کند تا خرید خود را برای دفعه آتی قطعی تر کند.

خرید برنج ایرانی از فروشگاه اینترنتی برنج شمال رایس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *