خرید برنج تعاونی

خرید برنج تعاونی

این روز ها به واسطه فعالیت های خالصانه دولت در جهت ارتقا قدرت خرید مردم ، دیگر برنجی بر سر سفره های ما نیست چه برسد به نفت و … . خرید برنج تعاونی از جمله راه های کنترل قیمت محصولات غذای استراتژیک در کشور است. به جای مصرف برنج های خوش قد و بالای خارجی و به دنبال داشتن بیماری های گوارشی ، پیشنهاد می کنیم از برنج های ایرانی در حالت های سورت نشده یا بوجار نشده استفاده کنید.

مصرف برنج نیم دانه ، سر لاشه و شکسته به مراتب سالم تر از برنج خارجی است.

سلامت برنج های ایرانی به واسطه مطلوب بودن وضعیت آب کشور کاملا تضمینی است. اما از نحوه کشت برنج های خارجی هیچ اطلاعی نیست. از قدیم گفتن آن چیز که عیان است چه حاجت به بیان است ؟ وقتی قیمت برنج خارجی بعد از ورود به کشور در گام اول در اختیار تاجران برنج قرار می گیرد. در گام دوم بنک دارهای هر منطقه اقدام به فروش از این تاجر ها می کنند. در گام سوم این بنک دار ها به بین کلی فروش های هر شهر توزیع می کنند و در گام آخر به دست خرده فروش ها در مغازه ی محله شما می رسد.

بعد از این همه چند دستی و واسطه گری ، آخر سر قیمت آن حتی به نصف برنج ایرانی هم نمی رسه. به نظر شما این برنج به جز خاصیت شکم سیرکنی ، فایده دیگری هم دارد ؟

حال که کسی به فکر ما نیست ، حداقل خودمان به سلامت مان توجه کنیم.

خرید برنج تعاونی

برنج های ایرانی علاوه بر عطر و طعم مطلوب ، دارای سلامت خیلی خوبی هستند. ویتامین های برنج ایرانی شامل ویتامین گروه ب که برای تقویت بافت مو ، تقویت قدرت بینایی ، ارتقای سطح کیفی بافت پوست و … هستند. خوردن آب برنج ایرانی به واسطه به همراه داشتن املاح مورد نیاز برای تقویت بافت پوست ، به صورت ماسک استفاده می شود. آیا با این همه خاصیت همچنان به فکر خرید برنج تعاونی هستید؟

توزیع برنج تنظیم بازار

پیشنهاد ما به شما خرید برنج های ایرانی در یک ماه مانده به فصل جدید برداشت برنج است. عده ای بر این باور هستند که برنج تازه بهتر از برنج کهنه است. اما تفاوت برنج کهنه و تازه در میزان عطر آن است که به دلیل استقبال مردم از برنج های تازه ، برنج های موجود در انبار از برداشت قبلی به قیمت کمتر به فروش می رسد.

پیشنهاد ما خرید برنج به صورت شکسته یا سرلاشه است که هم از قیمت کمتری برخوردار می باشند و هم برنج خالص و سالم است.

خرید برنج خارجی

دلیل روی آوردن افراد به خرید برنج خارجی ارزان بودن آن است. اما آیا بیماری های گوارشی ناشی از مصرف این برنج جبران این تفاوت قیمت را نمی کند ؟ اکثر دانشجوها که در سلف سرویس دانشگاه از این نوع برنج های خارجی استفاده می کنند ، متوجه این موضوع هستند که مصرف این نوع برنج به صورت پیوسته در دوران تحصیل ، ثمره ای جز بیماری های گوارشی و تغییر ذایقه ندارد.

پیشنهاد می شود برنج به مقدار کم مصرف کنید و در ازای آن از برنج ایرانی با کیفیت که به صورت سر لاشه ، نیم دانه یا شکسته که فقط در اندازه متفاوت هستند استفاده کنید.

صفحه اینستاگرام شمال رایس
خرید برنج شمال

امیدوارم روزی برسه که قدرت خرید مردم تا جایی بالا بره که همه از برنج های سالم و مقوی ایرانی استفاده کنیم. خرید برنج ایرانی از فروشگاه اینترنتی برنج شمال رایس – باقرزاده

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *