آب برنج برای لک صورت

آب برنج برای لک صورت

شما هم به دنبال رفع چین و چروک صورت و لک های آزاردهنده هستید که خیلی شما را عصبانی کرده اند ؟ اعتماد به نفس خیلی از افراد به چهره ظاهری شان وابسته است. بار ها شده که انسان های زیادی از خلأ زیبایی ظاهری رنج می بردند. همین عامل باعث شده تا دست به اقدامات زیادی بزنند که این مشکل حل شود. اما بالاخره هر اشکالی که وجود دارد چندین راه حل هم هستند که آن را برطرف کنند. زمانی راه حل ها را می بینیم که تمرکز مان روی حل کردن مساله باشد نه خود مساله. آب برنج برای لک صورت فوق العاده پیشنهاد کارساز و عملی است که در بسیاری از آرایشگاه ها از ماسک آب برنج برای حل این مشکل استفاده می کنند. با ما همراه باشید تا بدون پرداخت هزینه آرایشگاه و داروهای شیمیایی ، راه حل ساده و ارزان را به شما هدیه کنیم.

طرز تهیه آب برنج برای لک صورت

 بدون اینکه ادویه از قبیل نمک ، فلفل ، پودر سیر و … به برنج اضافه کنید ، سه قاشق غذاخوری برنج ایرانی را به همراه دو فنجان آب مخلوط کنید. به مدت نیم ساعت اجازه بدهید که به آرامی جوش بخورد و برنج کف کند. سعی کنید حالت خیسی در برنج حفظ شود و اگر احساس کردید ۳۰ دقیقه زیاد است ، برای دفعه آتی این زمان را کم کنید. اما در هر دو حالت ملاک اصلی کف کردن برنج می باشد.

اجازه بدین برنج سرد بشه و بعد استفاده کنید.

بعد از این مدت می توانید برنج را به همراه پنبه تمیز بر روی صورت ماساژ دهید.

خواص جادویی آب برنج

خیلی از شرکت های تولید لوازم آرایشی به واسطه خاصیت جادویی آب برنج در جلوگیری از ورود اشعه UV به صورت ، از این ماده در کرم های زیبایی استفاده می کنند. شما هم بدون اینکه از مواد شیمیایی در ترمیم پوست خود استفاده کنید ، آب برنج را به پنبه آغشته نمایید و روی صورت خود بکشید.

حتما فرصت جذب شدن را بدهید تا فرآیند ترمیم به خوبی انجام شود.

طرز تهیه یخ آب برنج برای لک صورت

قبلا تو تابستون ها واسه دهه شصتی ها و هفتادی ها بستنی دم دست نبود. به این خاطر مامان های نازنین از نوشابه و انواع آبمیوه ها آلسکا درست می کردن تو یخدونی. شما هم به همان روشی که در تیتر اول گفته شد برنج را پس از آماده شدن در قالب های یخ بریزید و در فریزر بگذارید.

روزانه ۲ بار روی صورت خود بکشید و فرصت بدهید تا جذب صورت شود. به هیچ عنوان جلوی باد یا پنکه نباشید و در استفاده بهینه از این موارد لطفا شکیبا باشید. خشک شدن صورت به وسیله باد مصنوعی مضر هست.

سعی کنید آب برنج را تازه تازه فریز کنید و برای حداکثر ۳ روز از این ماده یخ زده استفاده کنید. به هیچ عنوان از قالب های بزرگ استفاده نکنید و زمانی که مقداری از آب برنج یخ زده باقی ماند حتما دور بریزید و مجدد به قالب بر نگردانید. برای ورود مستقیم به پیج شمال رایس در اینستاگرام عکس زیر را لمس کنید.

صفحه اینستاگرام شمال رایس
خرید برنج شمال

با انجام این راه های ساده حتما آب برنج برای لک صورت کارساز خواهد بود و به نتیجه مد نظر نزدیک تر خواهید شد. با خرید برنج ایرانی و برنج قهوه ای تاثیر بیشتری از این ترمیم را تجربه خواهید کرد.

شاد و پیروز در پناه خداوند در هر جای این کره خاکی

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *