خرید برنج ایرانی

خرید برنج ایرانی

برنج از جمله مواد غذایی استراتژیک در کل دنیاست. شما این محصول را در کشورهای آسیایی مشاهده می کنید که به مقدار فوق العاده زیاد کشت می شود. در دل این کالای استراتژیک، ایران خوش طعم ترین و خوش عطر ترین برنج دنیا را دارد که کمتر کسی با خوردن این برنج تمایل به تغییر ذایقه خود پیدا کرده است. برنج خوش عطر شمال ایران که در تمام دنیا با نام های مختلف به فروش می رسد طرفداران خاص خود را دارد. در خرید برنج ایرانی می بایست یک سری فاکتور ها را در نظر گرفت. با ما همراه باشید تا از این موارد اطلاع پیدا کنید.

برنج هاشمی :

یکی از خوش عطر ترین و خوش پخت ترین برنج های شمال کشور همین برنج هاشمی است. البته به نام های طارم هاشمی و هاشمی این برنج را می شناسند. زمانی که این برنج در آب خیس بخورد عطری در فضای آن محل می پیچد که توجه همه را به خود جلب خواهد کرد. طارم هاشمی از جمله برنج هایی است که کشت اول آن به اندازه برنج های کشت دوم موجود در بازار خوش عطر است.

طارم هاشمی کشت دوم از خوش عطر ترین برنج های شمال کشور می باشد که در شهرهای محدودی کشت می شود.

بهترین برنج عطری ایران :

برنج های طارم هاشمی ، طارم ، دم سیاه که هم در کشت اول و هم کشت دوم وجود دارند، از جمله برنج های خوش عطر شمال ایران هستند. در این میان برنج های شیرودی، فجر گرگان، علی کاظمی و چند مورد دیگر نسبت به برنج های گفته شده عطر کمتری دارند. با خرید برنج ایرانی علاوه بر محصول سالم و با کیفیت، لذت در کنار هم بودن را چند برابر کنید.

خرید برنج ایرانی
خرید برنج ایرانی

انواع برنج شمال:

از انواع برنج شمال می توان به طارم هاشمی ، طارم ، دم سیاه ، ندا ، فجر ، عنبر بو ، فجر و چند مورد محلی دیگر اشاره کرد. بسته به نوع سلیقه شما و میزان قدرت خرید تان برنج ها در موارد مختلف وجود دارند که در عطر، قیمت و میزان قدی که می کشند متفاوت هستند. اما وجه اشتراک همه برنج های ایرانی سالم بودن همه آنها و عدم ابتلا به بیماری های گوارشی است. که متاسفانه برنج های خارجی این مشکل را دارند.

خرید برنج ایرانی از زمان های گذشته تا به اینجا جزو خریدهای ثابت در هر سبد سالم غذایی بوده است. ادامه دادن به سالم خوری باعث اطمینان خاطر از بروز بیماری های گوارشی می شود.

بهترین برنج دنیا :

برنج ایرانی از جمله برنج های پر مخاطب در دنیاست که به واسطه این محبوبیت، نام های مختلفی بر روی آن گذاشته اند. هر شرکتی که در خارج تبلیغات قوی تری داشته باشد برنج ایران را به آن نام می شناسد. اما در این میان برنج های خارجی از پر فروش ترین برنج ها در دنیا هستند. برنج های خارجی عطر ندارند و صرفا خوب قد می کشند.

اگر به دنبال برنجی هستید که در مهمانی ظاهر خوب داشته باشد، برنج خارجی را پیشنهاد می کنیم. اما اگر علاوه بر ظاهر به دنبال عطر و طعم به یاد ماندنی هستید، برنج شمال را نوش جان کنید.

اسامی برنج های ایرانی :

شما با مطالعه بخش انواع برنج شمال به بخش اعظمی از برنج های داخلی اشراف پیدا خواهید کرد. اما در این میان برنج های جنوب کشور از جمله عنبر بوی خوزستان ، چمپا ، کام فیروز و چند نمونه دیگر هم طرفداران خاص خود را دارد. هر فردی با یک مرتبه خرید برنج ایرانی تبدیل به مشتری همیشگی این برنج می شود. آیا لذت خوردن برنج ایرانی بدون خورشت را تجربه کرده اید؟

برنج چیست :

برنج در زبان شمالی به بینج معروف است. این ماده خوش مزه و مغذی از خوراک های پایه ثابت سفره های تمامی شمالی ها است. حتی در بعضی موارد دیده شده که سه وعده در روز استفاده می شود. برنج از جمله مواد غذایی سرشار از نشاسته می باشد که منبع انرژی برای ورزشکاران هم هست.

البته باید در خوردن این ماده خوشمزه کنترل داشت چراکه مصرف بیش از حد معمول موجب افزایش وزن می شود. با خرید برنج ایرانی لذت سالم بودن و طعم لذیذ برنج را تجربه کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *