سایت فروش برنج ایرانی

سایت فروش برنج ایرانی

سلام و درود به شما همراهان عزیز فروشگاه اینترنتی برنج شمال رایس. قصد داریم از ۰ تا ۱۰۰ تمامی مراحل فعالیت خود را به شما معرفی کنیم. با بنده همراه باشید تا اطلاعات مفید برای سایت فروش برنج ایرانی مطمئن را با شما در میان بگذارم.

فروشگاه اینترنتی برنج شمال:

یکی از ملاک های یک فروشگاه معتبر و مطمئن میزان رسیدگی به سفارش های مشتری است. برای مثال زمانی که در وب سایت ما سفارش ثبت می شود، از لحظه ای که پیام دریافت می شود به اطلاع مشتری می رسانیم که در حال پیگیری سفارش ایشان هستیم. بعد از آمادگی سفارش و ارسال برای مشتری پیامک و کد رهگیری مرسوله پستی را در اختیار مشتری قرار می دهیم. پس از تحویل سفارش حتما برای مشتری پیام ارسال می شود که نشان از پیگیری های همیشگی از زمان ثبت سفارش تا تحویل به مشتری است.

مهم ترین نکته اینجاست که بعد از ۲ روز حتما پیامی منوط بر آگاهی از رضایت مشتری از طرف تیم پشتیبانی ارسال می شود. اگر سفارش بنا به هر دلیلی نیاز به مرجوع داشت در همین مرحله فعالیت های لازم را از سر می گیریم.

فعالیت های وب سایت شمال رایس اینگونه است و کاملا رضایت مشتری برای ما مهم ترین اصل می باشد. در کنار سود و منفعت که در نظر می گیریم هدف ما تبدیل خریدار عزیز به مشتری وفادار است.

سایت فروش برنج ایرانی:

وب سایت های متعددی وجود دارند که در این زمینه فعالیت می کنند. اما وب سایت شمال رایس از جمله فروشگاه هایی است که با پیاده سازی بستری امن برای مشتری، در زمان تحویل سفارش به مشتری وجه پرداختی را دریافت می کند.

شما برای اطلاع از این امکان می توانید با شماره تماس ۰۹۳۶۸۳۱۵۳۶۰ مستقیما با خود مدیر وب سایت شمال رایس، آقای باقرزاده، در تماس باشید. هدف ما این بوده تا در صورت عدم اطمینان بستری برای شما فراهم شود تا از آن پرداختی مطمئن داشته باشید و هزینه سفارش را بعد از تحویل پرداخت کنید.

خرید برنج از کشاورز:

سایت فروش برنج ایرانی
سایت فروش برنج ایرانی

وب سایت شمال رایس از جمله فروشگاه های اینترنتی می باشد که به صورت مستقیم برنج ایرانی را از کشاورز زحمتکش خریداری می کند. از خود اعضای این وب سایت که در استان مازندران و گیلان ساکن هستند درخواست شده تا برنج را مستقیم از کشاورزان خریداری کنند تا از خالص بودن آن اطمینان حاصل شود.

نحوه فروش برنج:

قبل از اینکه از یک کشاورز برنج خریداری شود، از آن برنج نمونه گیری خواهد شد و پخت می شود. زمانی که تستر های عزیزمان تایید کردند که این برنج از ارزش بالایی برخوردار است، برنج از کشاورز خریداری می شود. بسته به ملاک هایی که تستر ها امتیاز می دهند این برنج قیمت گذاری می شود. البته همینجا از مادران گل اعضای تیم شمال رایس که در امتیاز دهی به ما کمک می کنند تشکر می کنیم.

خرید برنج ارزان اینترنتی:

اگر دنبال برنج ارزان و قیمت مناسب می گردین ما پیشنهاد می کنیم که سری به بخش فروشگاه وب سایت بزنید. تمامی مواردی که نیاز دارید در آنجا موجود است. از همه اقلام برنج قدی، عطری، خوش پخت، مجلسی، پذیرایی، سفارشی و … موجود می باشد.

گران ترین برنج ایرانی:

برنج های طارم و دم سیاه از اقلامی هستند که قیمت بیشتری نسبت به سایر برنج ها دارند. این برنج های خوش خوراک بسته به نوع منطقه و کیفیتی که دارند با هم در قیمت متفاوت هستند. شاید برنج یک منطقه که در نزدیکی فلان چشمه قرار دارد ارزش بالاتری داشته باشد. این برنج ها به خوبی قد می کشند، خوش پخت هستند، عطر فوق العاده ای دارند و اگر به خوبی دم بکشند خیلی خیلی راحت هضم می شوند.

قبل از سفارش برای شما نمونه تستی را راسال می کنیم تا از صحت کیفیت اطمینان خاطر حاصل کنید. یک سایت فروش برنج ایرانی فکر همه جوانب را می کند.

شرکت برنج آنلاین:

این مژده را به شما بدهیم که به دنبال ارتقا درجه شرکت هستیم. به کمک خدا تا مدت کوتاهی این شرکت را ثبت دانش بنیان خواهیم کرد تا برای ارتقای هر چه بیشتر محصول به شما در کنار حمایت های دولت از این ارگان ها کولاک کنیم.

تشکر می کنم از وقتی که در اختیار گذاشتین و مقاله مربوط به سایت فروش برنج ایرانی را مطالعه کردین. سالم و شاد باشید در هر جایی که هستید

خرید برنج ایرانی با فروشگاهِ اینترنتیِ برنجِ شُمال رایس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *