چه برنجی مصرف میکنید خانوما

چه برنجی مصرف میکنید خانوما

خانم ها به واسطه تنوع طلبی شون در آشپزی دوست دارن اکثر برنج ها رو امتحان کنن. مثل برنج های نیم دانه، تپل و گرد، عطری، قدی، ارزان، گران و … . حالا از این همه نوع برنج، برنجی که باب میل شون هست رو تا جایی که می تونن می خرن و به بقیه معرفی می کنند. ممکنه از یک فروشگاه مطمئن محله شون خرید کنن، از یک آشنا که تو شمال زندگی می کنه برنج بخرن و یا از یک فروشگاه اینترنتی مطمئن. وجه استراک سلیقه بین خانم ها برنج قدی و خوش عطر هست. یعنی برنجی که مایه رو کم کنی دوست شون در مهمونی و همچنین مایه سربلندی شوهرشون باشه. شوخی می کنم و زیاد جدی نگیرین. حتما برای شما هم سوال پیش اومده که تو یک جمع بپرسین چه برنجی مصرف میکنید خانوما ؟ جواب سوال شما در ادامه گفته شده.

کدام برنج خارجی بهتره:

زمانی که شما به دنبال سالم خوری هستید اصلا به دنبال برنج های خارجی نباید برین. قبلا می گفتن یکی از دلایلی که خریدار می تونه به جنس اعتماد کنه قیمت بالای اون کالاست. از این همین ارزان بودن برنج شما متوجه میشین که این برنج ارزش غذایی نداره و برای رستوران هاست نه برای مصارف همیشگی در خانه.

سوال من اینه که آیا الآن به خاطر هزینه های سنگین با عدم استفاده از برنج برنج ایرانی پول پس انداز می کنین؟ آیا می دانید در حال پس انداز برای روزهای بیماری تان هستید؟ می دانید سالانه چه تعداد افراد با خاطر مصرف همین برنج های پلاستیکی بیماری های پر هزینه گوارشی می گیرند؟ به جای مصرف برنج های ایرانی گران قیمت از نیم دانه ها و شکسته ها استفاده کنین. با این کار هم سالم خواهید ماند و هم برای شما ارزان خواهد بود. حالا اگه کسی تو جمع از شما پرسید چه برنجی مصرف میکنید خانوما ؟ شما بگین از برنج سالم ایرانی سر سفره هایمان میل می کنیم.

عطر برنج چیست:

عطر برنج همان بوی دلنشینی است که مادرتان از شب قبل برای ناهار در آب خیس کرده. همان بوی شالیزارها و زمین های کشاورزی که در هر ساله سهم زیادی از برنج کشور و دنیا را تامین می کند. بوی برنج زمانی قابل درک خواهد بود که از شب قبل در آب خیس خورده باشد. این کار هم باعث هضم بهتر خواهد شد و هم عطر آن تمامی خانه را خواهد گرفت.

انواع برنج شمال:

برنج شمال را می توان به چند دسته تقسیم بندی کرد. ملاک ها را تک به تک برای شما عنوان می کنم و شما برنج مورد نیاز خود را انتخاب کنید.

چه برنجی مصرف میکنید خانوما
چه برنجی مصرف میکنید خانوما

عمده فروشی برنج در تهران:

فروشگاه اینترنتی شمال رایس به واسطه خرید مستقیم برنج از شالیکار این امکان را دارد تا علاوه بر خرده فروشی، به صورت عمده هم برنج را برای شما ارسال کند. هزینه ارسال برنج به هر میزان که باشد بر عهده این فروشگاه است. کافی است شما فقط تناژ مورد نیاز خود را سفارش دهید و محصول تان را دریافت کنید.

نام انواع برنج ایرانی قیمت آنها:

شما می تونین با مراجعه به سایت فروشگاهی شمال رایس از قیمت های برنج اطلاع پیدا کنید. ارسال محصولات چه به صورت عمده و چه خرده رایگان است. برای اطمینان از برنج می تونین بسته تستی که در وزن پایین است را سفارش بدین.

امیدوارم هر جا که هستین شاد و تندرست باشید و با خرید برنج ایرانی سالم زندگی کنید.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *