شما برنج ایرانی می خرید

شما برنج ایرانی می خرید

دیگه مامان و بابا ها خیال شون راحت باشه. با ما تا آخر این مقاله همراه باشین تا دیگه فکر و خیال برنجی تون از بین بره. می دونیم که این روز ها اوضاع اقتصادی مساعد نیست. می دونیم که خیلی از افراد به ناچار از برنج های بی کیفیت خارجی استفاده می کنند. اما آیا به نظر شما برنج ایرانی خوب و ارزون وجود نداره؟ به نظر شما آیا برنج عطری و سالم ایرانی نیست، که مجبور به استفاده از برنج مضر خارجی هستین؟ چرا از یک برنج ارزون و سالم ایرانی استفاده نمی کنید؟ شما با مصرف برنج فجر، نیم دانه ها، سرلاشه یا شکسته خیلی راحت می تونین مثل قبل به سالم خوری تون ادامه بدین. اگر کسی از شما سوال پرسید که شما برنج ایرانی می خرید ؟؟؟ خیلی راحت می تونین بگین که از این برنج ها استفاده می کنید.

با ما همراه باشید تا تجربه استفاده از برنج ایرانی با قیمتی مقرون به صرفه در اختیار شما قرار دهیم.

بهترین برنج ایرانی:

همه افراد در عالی بودن برنج ایرانی معتقدند. اما از این میان نیم دانه، سرلاشه و شکسته به خاطر ارزان بودن آن می تواند مورد مصرف خیلی از ما خانواده ها قرار گیرد. برنج های نام برده همان برنج های سورت شده هستند که اندازه آنها کوچکتر است. اما ذات شان همان طارم، طارم هاشمی و امثال آن است. شما با استفاده از برنج های فجر، نیم دانه، سرلاشه، عنبر بو، چمپا و … همچنان به سالم خوری ادامه دهید و با خیالی آسوده زندگی کنید.

سایت فروش برنج:

خدا رو شکر با حمایت های شما مشتریان عزیز توانستیم اعتبار خیلی خوبی کسب کنیم. از همان فروش اول تا به اینجا تمامی هزینه های ارسال چه به صورت خرده و چه به صورت تناژ بر عهده خود شرکت بوده است. به لطف خدا و پیشنهادات سازنده شما عزیزان بسیاری مشکلات سرویس دهی را حل کردیم و رضایت اکثریت را کسب نمودیم. با حمایت ها و نظرات شما مشتریان علاوه بر محصول با کیفیت، سرویس دهی با کیفیت و بهداشتی را چاشنی کار شرکت کردیم.

شما برنج ایرانی می خرید
شما برنج ایرانی می خرید

به خاطر اینکه از خالص بودن محصول مان اطمینان کامل داریم، یک پیشنهاد فوق العاده به شما می دهیم. در صورتی که ضمن پخت هر گونه مشکلی رخ داد و برنج باب میل شما نبود، محصول را به آدرس شرکت ارسال کنید. هزینه پرداختی به علاوه خسارت ناشی از مرجوعی کالا به شما بازگردانده می شود. هدف ما تبدیل شما از خریدار به مشتری همیشگی می باشد. البته این امکان هم وجود دارد که بسته تستی در وزن کم را سفارش دهید و پس از اطمینان به هر میزان که تمایل داشتید سفارش دهید.

خرید برنج از کشاورز:

این روز ها به واسطه اعتماد مردم به خرید های اینترنتی اکثر افراد به دنبال خرید مستقیم از خود کشاورز هستند. همان طور که سایت کشمون موفق به جلب اعتماد مردم در فروش زعفران شده و توانسته علاوه بر زعفرانِ با کیفیت، عسل طبیعی را هم به دست شما مشتریان برساند؛ شمال رایس هم موفق به ارائه برنج ایرانی خالص شده است. فروشگاه اینترنتی برنج شمال رایس این امکان را به شما داده است که با خرید مستقیم برنج از کشاورز، طعم واقعی برنج خالص ایرانی را تجربه کنید. تضمین کیفیت ما درجه یک بودن محصول و یک دست بودن آن می باشد که سلامت شما را تضمین می کند.

فروشگاه اینترنتی برنج شمال رایس با تحقیقات میدانی موفق به جمع آوری لیستی از کشاورزان فعال و زحمتکش شده است. این شالیکاران هر ساله برنج های خود را علاوه بر فروش سنتی، به صورت اینترنتی به فروش می رسانند. ما این افتخار را داریم که این برنج با کیفیت و خالص را با ارسال رایگان به درب منزل شما برسانیم.

فروشگاه اینترنتی برنج شمال:

مشتریان وفادار ما علاوه بر خرید های خود، شمال رایس را به سایر دوستان هم معرفی می کنند. این افتخار را داریم که با کد های تخفیف پذیرای اولین خرید های شما باشیم. شمال رایس به عنوان فروشگاه اینرنتی برنج شمال به صورت مستقیم برنج خالص ایرانی را از کشاورز به منزل شما ارسال می کند. صداقت ما در کار اعتبار همیشگی ما بوده است.

فروشگاه برنج ایرانی در تهران:

شمال رایس سفارشات شما را به صورت رایگان به سراسر کشور ارسال می کند. برنج خالص ایرانی در وزن های ۵ کیلو و ۱۰ کیلو برای شما ارسال می شود. شما می توانید قبل از خرید برنج، بسته تستی را سفارش بدین و آن را پخت کنین. با این کار از کیفیت برنج اطمینان حاصل کرده اید و با خیال راحت به هر میزان ار همان برنج سفارش دهید. با خرید برنج ایرانی از مضرات ناشی از برنج خارجی به دور باشید.

با این همه شرایط عالی و اطمینان در خرید و سلامت برنج، آیا شما برنج ایرانی می خرید ؟؟؟؟؟

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *