برنج خوب چی بخرم

برنج خوب چی بخرم

قبل از اینکه بدونین برنج خوب چی بخرم به این نوشته کوتاه توجه بفرمایید. شاید واسه شما هم این سوال مبهم باشه. دقت کردین که یک سری افراد هستن که هم همه کاره و هیچ کاره. منظورم این هست که خودشون همه کار می کنن و کلی به دید خودشون صرفه جویی می کنن. اما آخر کار از همه فقیرترن. قطعا شما هم از این افراد زیاد اطراف تون دارین.

اما در مقابل افرادی رو در نظر بگیرین که تمرکز شون روی افزایش درآمد هست و فقط یک کار رو انجام میدن. در نهایت اونا از همه موفق تر و ثروتمند تر هستند. این افراد از جایی خرید می کنن که اطمینان دارن. چون اعتماد برای همه افراد مهم ترین موضوعه. حتی افراد از جایی خرید می کنن که فروشنده انسانی خوش برخورد و مورد اعتماده.

شما هم مثل این افراد به دنبال یک فروشگاه مطمئن باشین. یک فروشگاهی که خیلی راحت بتونین از اون خرید کنین و از کیفیت محصول اطمینان حاصل کنید. با ما همراه باشین تا ملاک های یک برنج خوب و فروشگاه معتبر رو به شما معرفی کنم.

برنج خوب چی بخرم

اول از همه اینکه فهمیدن سوال خودش نصفِ جواب هست. منظورم اینه که شما باید بدونین چه برنجی می خواین تا من با توجه به ملاک های شما، یک سری موارد رو معرفی کنم. مثلا اگر صرفا دنبال برنج برای غذای خاصی هستین باید بدونین که چه ملاک هایی اعم از قد برنج، عطر برنج، دیر دم یا زود دم بودن و … مد نظر شماست.

تفاوت برنج طارم و هاشمی

شما می  تونین این تاپیک رو به صورت مفصل در بخش مقالات همین سایت مشاهده بفرمایین. وجه تمایز این موضوع رو خیلی ساده در بخش مقالات توضیح داده ایم.

برنج خوب چی بخرم
برنج خوب چی بخرم

برنج چمپا

برنج چمپا با نام های متفاوت کامفیروز، کام فیروزی، چمپه و چند نام محلی دیگر شناخته می شود. این برنج در جنوب کشور و استان فارش کشت می شود. مردم منطقه به دلیل سالم بودن این برنج به کرات از این نوع استفاده می کنن. این برنج ظاهری گرد و تپل دارد که باب میل افراد خاصی است. اما عموم مردم جنوب کشور از آن استفاده می کنن.

برنج ایرانی خوب

قطعا یکی از سوال های جذاب همین تاپیک است. شما برنج شمال رو بیشتر شنیده اید یا برنج های نیمه جنوبی کشور؟ بیشتر نام طارم برای شما آشنا ست یا نام های دیگر؟

استان مازندران بزرگ ترین صادر کننده برنج در ایران است. این استان هر ساله حجم فوق العاده زیادی از برنج را برای صادرات آماده می کند. برنج طارم به دلیل عطر فوق العاده آن و پخت عالی ضمن آشپزی، حس یک غذای به یاد ماندنی را در ذهن فرد به جا خواهد گذاشت.

اگر واقعا دنبال این هستید که برنج خوب چی بخرم، من به شما برنج های ایرانی پیشنهاد می کنم. علاوه بر موارد عنوان شده، سلامت برنج از مهم ترین موارد است که به افرادی که دارای فرزند هستند و به فکر سلامت آنها می باشند، برنج ایرانی پیشنهاد می شود.

برنج طارم برنجی است که با معده همه افراد سازگار می باشد و هیچگونه ناراحتی ضمن هضم نخواهد داشت.

تشخیص برنج هاشمی

یک سری موارد هستند برای تشخیص برنج از جمله عطر، قد، کیفیت پخت و … . اما من به شما ملاکی را پیشنهاد می کنم که به جای صرف وقت و فرا گرفتن تخصص در این حوزه، به فکر پیدا کردن یک فروشگاه مطمئن باشید. یک فروشگاه پیدا کنین که برای شما نمونه برنج ارسال کنه. که ۱۰۰ البته دقیقا از همون برنج برای شما به میزان دلخواه در صورت پسند نمونه، ارسال کنه.

اسامی برنج های ایرانی

برنج ایرانی را با این اسامی می شناسند که البته هر مورد با دیگری در عطر، پخت و قد، هضم راحت تر و … متفاوت است. طارم، طارم هاشمی، دم سیاه، فجر گرگان، عنبر بو، شیرودی، ندا از جمله برنج های ایرانی هستند. که برنج های دانه شکسته را با نام های شکسته، سرلاشه و نیم دانه از همین اقلام می شناسند.

برنج خوب چی بخرم
برنج خوب چی بخرم

پیشنهاد ما برای اینکه برنج خوب چی بخرم ، خرید این برنج از فروشگاه های معتبر است. همکاران ما اغلب افرادی مطمئن و با وجدان هستند. مطمئنا شما با خرید غیر حضوری از هر کدام از این افراد متوجه این موضوع خواهید شد.

تشخیص برنج خوب شمال

سایت شمال رایس به عنوان پیشگامان فروش برنج به صورت اینترنتی، این اطمینان و اعتماد را به شما می دهد که می توانید بسته تستی و آزمایش را قبل از خرید به هر میزان، سفارش دهید. در صورت تمایل می توانید از همان برنج به هر میزان که نیاز دارین سفارش بدین.

در صورتی که هر گونه اشکال در خرید برنج ایرانی از شمال رایس بود، با کمال احترام برنج را می توانید مرجوع کنید و وجه پرداختی را پس بگیرید.

برنج کلات بهتره یا شمال

هر دو نوع برنج کلات و شمال از کیفیت فوق العاده برخوردار هستند. انتخاب برنج از بین کلات و شمال کاملا شخصی است اما بر اساس  مصرف شخصی هر دو نوع نام برده شده از عطر و طعم فوق العاده ای برخوردار هستند. تفاوت جزئی در برنج شمال وجود دارد که عطر برنج شمال بیشتر از برنج کلات می باشد.

برای خرید مستقیم برنج از شالیکار می توانید سفارش های خود را از طریق درگاه پرداخت امن با سلام ثبت بفرمایید. در با سلام می توانید غرفه شمال رایس را با نام کشاورز برنج فروش پیدا کنید و ثبت سفارش فرمایید.

امیدواریم تا به اینجای کار متوجه شده باشید که برنج خوب چی بخرم و از کجا بخرم. شاد و پیروز در پناه خدا در هر جایی که هستید.

باقرزاده – مدیر فروشگاه اینترنتی برنج شمال رایس

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *